THE BASIC PRINCIPLES OF کارشناسی سیار خودرو

The Basic Principles Of کارشناسی سیار خودرو

The Basic Principles Of کارشناسی سیار خودرو

Blog Article

همچنین به منظور بهبود مستمر دانش و مهارت در این حوزه، ‌‌کارشناسان خودرو ‌ به‌طور پیوسته در دوره‌های تخصصی «آکادمی کارنامه» شرکت می‌کنند.

هزینه کارشناسی خودرو بر اساس مدل هر خودرو متفاوت است. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های کارشناسی خودرو با مشاورین کارنامه ارتباط بگیرید.

کارشناس خودرو اقای تست در کمترین زمان ممکن در هر مکانی که در تهران باشید حضور یافته و خودرو شما را مورد بررسی قرار می‌دهند.

با عکاسی از یک سری از زوایای خاص و رعایت فاصله‌ای دقیق از ماشین نیز می‌توان این کار را انجام داد.

از دیگر ویژگی کارشناس سیار خودرو، توانایی بررسی بخش های فنی می باشد؛ این مورد نیز بسیار مهم و قابل توجه است که کارشناس تمامی اجزا و قطعات فنی را توسط تجهیزات کارشناسی خودرو مورد بررسی قرار داده و درصورت وجود ایراد یا خرابی آنرا اطلاع می دهد. همچنین ممکن است تعمیر آنرا نیز انجام دهد.

علاوه بر این، برای اطلاع از قیمت روز خودرو، تخمین قیمت خودرو کارکرده و کارشناسی موتورسیکلت نیز می‌توانید روی کارنامه حساب کنید.

از کارشناس و فرآیند کارشناسی بسیار راضی بودم و تشکر می‌کنم از سرویس کارنامه.

کارشناس سیار خودرو می بایست ویژگی هایی را دارا باشد تا بررسی و کارشناسی را به درستی انجام دهد. این ویژگی ها عبارتند از:

کارشناسان ما قسمت های مختلف خودرو مثل : قطعات تعویض شده ، بررسی کردن شاسی ها و بررسی اتاق خودرو را مورد بررسی قرار می دهند.

تشخیص رنگ خودرو را می‌توان از مهم ترین عواملی دانست که هیچ فرد ناشی نمی‌تواند ان را به به راحتی انجام دهد و حتما باید به این کار را به یک فرد متخصص سپرد.

اگر خودروی موردنظرتان به تعمیر یا صافکاری احتیاج داشته باشد شما را به مرکز ??? ????? ????? می آورند یا همراه آنها یک مکانیک سیار به شما مراجعه می کند ، اما بهتر است برای تعمیر و کارشناسی به مرکز کارشناسی تامین خودرو مراجعه کنید. کارشناس سیار فقط برای موارد ضروری است.

کرج کارشناس، کارشناسی سیار خودرو در کرج می باشد که با خیالی آسوده می توانید جهت بررسی سلامت خودرو به آن ها اعتماد کنید.

که دون رمگ ماشین به صورت فابریک یا کارخانه ای پوست پرتقالی است.

مهم نیست ساعت چند است یا شما کجای تهران هستید. ما هفت روز هفته در همه ی نقاط تهران آماده خدمت به شما عزیزان هستیم.

Report this page